Cem Karaca'nın Gözyaşları filmine Yasemin Yalçın dahil oldu

Cem Karaca'nın Gözyaşları filmine Yasemin Yalçın dahil oldu
Yayınlanma:
A+ A-
Cem Karaca'nın hayatına odaklanacak portre filmin detayları belli olamaya başladı. Yüksel Aysu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosuna oyuncu Yasemin Yalçın da katıldı.

Artı Gerçek - Başrolünü İsmail Hacıoğlu'nun üstlendiği, Anadolu rock müziğin önde gelen temsilcilerinden Cem Karaca'nın hayatını anlatacak 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' adlı filmin çekimleri 18 Ağustos'ta (dün) başladı.

Haberi, uzun yıllardır 'Her Şey Bedava' adlı oyunuyla izleyiciyle buluşan Yasemin Yalçın, sosyal medya hesabından paylaştı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca’yı, Fikret Kuşkan’ın Cem Karaca’nın babası Mehmet Karaca’yı canlandıracağı filmde Yasemin Yalçın da sanatçının annesi Toto Karaca’yı canlandıracak.

9e8kvs6opeerorobr7dvrw-1.webp

'BENİM İÇİN ÇOK ŞEY İFADE EDİYOR'

Film için uzun süredir şans dersi alan Hacıoğlu canlandıracağı rolüyle ile ilgili şunları söylemişti

“Cem Karaca benim için çok şey ifade ediyor. Yıllardır hayatımın her alanında yanımda gibi… Çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım… Şarkılarıyla tüm duygularıma eşlik eden muazzam bir ses” diyen İsmail Hacıoğlu; “Aynı mahallede doğdum Cem Baba’yla… Her an kendisi veya sesi karşıma çıkacaktı sanki büyüdüğüm sokaklarda… Çok erken yaşta dinlemeye başladım Cem Baba’yı… O yüzden çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım, bütün hayatım… Benim için çok şey ifade ediyor. Cem Karaca benim kahramanım”

Öne Çıkanlar