Cem Özer: Şafak Sezer'e bir tane vurdum uçtu, sonra mafya beni aradı

Cem Özer: Şafak Sezer'e bir tane vurdum uçtu, sonra mafya beni aradı
Cem Özer yıllar sonra, yapımcısı olduğu 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin çekiminde Şafak Sezer'le kavgasını anlattı: "Bir tane vurdum asansörün oradaki kül tablasına uçtu. Ertesi gün mafya aradı beni..."

Artı Gerçek - Cem Özer, 2009 yılında gösterime giren 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin çekimleri sırasında yaşanan kavganın perde arkasını anlattı. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Özer, oyuncu Şafak Sezer'le yıllar önce yaşanan kavgayla ilgili konuştu.

Özer, Şafak Sezer'le yumruklu kavgaya dönüşen gerginliği şöyle anlattı: "Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak'ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa biz kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca... Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı... Geç kalınca çıktı kavga. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi. Öncesinde attı tuttu. Mafya... Abileri aradı beni. Kulağımı çekmeye çalıştırlar ama olmadı." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar