Donald Trump'ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor: Sebastian Stan başrolde

Donald Trump'ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor: Sebastian Stan başrolde
New York'ta belgede sahtecilik ve dolandırıcılık suçlarından yargılanan Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın hayatı film oluyor. "The Student" isimli film, Trump'ın emlak sektörüne giriş yıllarına odaklanacak. Yönetmenliğini Ali Abbasi üstlenecek.

Artı Gerçek - ABD siyasal hayatının en tartışmalı devlet başkanlarından biri olan Donald Trump'ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Proje, Trump'ın 1970'ler ve 1980'lerde New York'ta emlak işini kurma çabalarını ele alacak ve avukat Roy Cohn ile olan ilişkisini merkezine alacak.

"The Student" isimli yapımda Trump'ı, Marvel Sinematik Evreni'nin öne çıkan serilerinden Kaptan Amerika'nın 2014 tarihli "Captain America: Winter Soldier" filminde başrolde yer alan Emmy ve Altın Küre adayı ABD'li oyuncu Sebastian Stan canlandıracak.

KUTSAL ÖRÜMCEK'İN İRANLI YÖNETMENİ ALİ ABBASİ, REJİ KOLTUĞUNDA

Filmin reji koltuğunda, son olarak Kutsal Örümcek (Holy Spider) filmiyle dikkatleri üzerine çeken İranlı yönetmen Ali Abbasi oturacak.

The Student'ın senaryosunu ise, "The Loudest Voice in the Room"un yazarı Gabriel Sherman kaleme alacak.

MARİA BAKALOVA, IVANA TRUMP'I CANLANDIRACAK

Beyazperde'nin aktardığına göre, filmde avukat Roy Cohn'a "Succession"ın Emmy ödüllü yıldızı Jeremy Strong hayat verecek. Ayrıca "Borat 2" ile çıkış yapan Maria Bakalova'nın Ivana Trump'ı canlandırmak için kadroya eklendiği belirtiliyor.

Haber, eski ABD Başkanı'nın New York'ta dolandırıcılık suçundan yargılandığı ve şu anda birden fazla davada birden fazla iddianameyle karşı karşıya olduğu bir dönemde geldi. Trump hala 2024 yılı için Cumhuriyetçilerin önde gelen adaylarından biri olmaya devam ediyor.

Sebastian Stan, daha önce "Pam & Tommy" mini dizisinde Tommy Lee, "I, Tonya"da Jeff Gilooly ve "Dumb Money"de Robinhood Markets CEO'su Vladimir Tenev dahil olmak üzere çeşitli gerçek hayatta figürlerini canlandırdı. Yakında "Thunderbolts" filminde rol alarak Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönecek. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar