Hakan Ural'dan Tarkan'a 'mehter'li gönderme: Vatanını sevenlere gelsin

Hakan Ural'dan Tarkan'a 'mehter'li gönderme: Vatanını sevenlere gelsin
Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Şubat 2022 22:51
A+ A-
Hakan Ural, Tarkan'ın son günlerde gündemden düşmeyen 'Geççek' isimli şarkısına yayında Mehter Marşı çaldırarak tepki gösterdi.

Hakan Ural, dünyaca ünlü sanatçı Tarkan'ın son günlerde gündemden düşmeyen 'Geççek' isimli şarkısına canlı yayında marşla gönderme yaptı. Ural, sunuculuk yaptığı programda "Bu memleketi, vatanı ve insanlarını seven herkese gelsin" diyerek mehter marşı çaldırdı.

Megastar Tarkan'ın 'Geççek' isimli son şarkısı, Türkiye'nin gündemine oturdu. Son 24 saatte dünyada 2. en çok izlenen, beğenilerde ise birinci olmayı başaran Megastar'ın şarkısına Hakan Ural'dan ilginç bir tepki geldi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta'nın sunucularından Hakan Ural, 18 Şubat Cuma tarihinde yayınlanan programının sonunda "Bu memleketi, vatanı ve insanlarını seven herkese gelsin" diyerek mehter marşı çaldırdı.

Geççek şarkısının sözleri ve klibi yayımlandıktan bir süre sonra Twitter’da gündem olmuş, sosyal medyada söz konusu şarkı için "Tarkan milyonlara tercüman olmuş" yorumu yapılmıştı.

Öne Çıkanlar