Kadrosu tanınmış isimlerle dolu: 'Chaplin Dörtlüsü'nün çekimlerine başlandı

Kadrosu tanınmış isimlerle dolu: 'Chaplin Dörtlüsü'nün çekimlerine başlandı
'Sen Ben Lenin' filmiyle tanınan yönetmen Tufan Taştan'ın yeni filmi Chaplin Dörtlüsü'nün çekimleri Ankara'da başladı. Senaryosunda Barış Bıçakçı imzası bulunan filmin müzikleri Harun Tekin'e emanet. Görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki üstleniyor.

Artı Gerçek - Başrollerinde Melisa Sözen ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Tufan Taştan imzalı 'Chaplin Dörtlüsü' filminin çekimlerine Ankara'daki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu’nda başlandı.

Aksiyon ve polisiyeyi kara mizahla birleştiren filmin kadrosunda Burçin Terzioğlu, Melisa Sözen'in yanı sıra Taner Ölmez, Metin Akdülger ve Cengiz Bozkurt, Sumru Yavrucuk, Engin Hepileri, Mustafa Avkıran, Kubilay Aka, Mustafa Kırantepe, Hasibe Eren, Saygın Soysal, Yasemin Szawlowski, Oğuz Kara gibi isimler yer alıyor.

burcin-ipqd-cover-jpg.webp

SENARYODA BARIŞ BIÇAKÇI, MÜZİKTE HARUN TEKİN

ANKA'nın haberine göre, filmin yapımcı kadrosunda ise aynı zamanda filmde de rol alacak Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin de bulunuyor.

Taştan'ın senaryosunu yazar Barış Bıçakçı ile kaleme aldığı yeni filminde bir süper kahraman hikayesi anlatılıyor. Filmin müziklerini Harun Tekin bestelerken, görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki üstleniyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar