Kızılcık Şerbeti'nde Eylem Tok mesajı: Oğlunuzu nefret objesi haline getirdiniz

Trafik kazası yaparak bir kişinin ölümüne yol açan oğlunu yurtdışına kaçıran yazar Eylem Tok, Kızılcık Şerbeti'nin son bölümüne konu oldu: Oğlunuzun hayatını mahvettiniz. Onu bir nefret objesi haline getirdiniz. Bir kazayı cinayete dönüştürdünüz...

Artı Gerçek - Kızılcık Şerbeti'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde İstanbul Eyüpsultan'da lüks aracıyla kaza yaparak Oğuz Murat Acı'nın ölümüne yol açan ve dört kişiyi de yaralayan oğlunu yurt dışına kaçıran yazar Eylem Tok konu edildi.

Kıvılcım karakteri, ekranların karşısına geçtiği sahnede şu ifadeleri kullandı:

"Her anne baba evladını korumak ister. Bunu anlıyorum çünkü ben de bir anneyim. Ama anne olmak baba olmaz adaletsiz olmak demek değildir. Birisinin canı yanarken bu başkasının yanına kar kalmamalıdır. Bir çocuk bir kazaya karışmış ve çok büyük bir felakete sebep olmuş. Çocuğunu kurtarmaya çalışarak ona iyilik yaptığını sanan anneye sesleniyorum. Oğlunuzun hayatını mahvettiniz. Onu bir nefret objesi haline getirdiniz. Bir kazayı cinayete dönüştürdünüz. Ve ne yazıkki bu olayda tek suçlu kişi sizsiniz."

NE OLMUŞTU?

Eylem Tok’un 17 yaşındaki oğlu 1 Mart'ta İstanbul’da annesine ait lüks araçla emniyet şeridinde duran gruba çarpmış ve Oğuz Murat Acı’nın ölümüne, dört kişinin de yaralanmasına neden olmuştu.

Bunun üzerine Tok’un oğluyla apar topar önce Mısır’a, buradan da ABD’ye kaçtığı ortaya çıkmıştı.

Adalet Bakanlığı iade sürecinin başlatıldığını duyurmuştu.

Baba Bülent Cihantimur ile kazadan sonra yaralılardan birinin kayıp telefonunu emniyete teslim eden A.K. hakkında yurtdışına çıkış yasağı konmuştu. Tok ve oğlunu havalimanına götürdüğü iddia edilen Cihantimur’un çalışanı Ayşe Ceren Saltoğlu ise tutuklanmış, bir süre sonra tahliye edilmişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar