Kobra Murat: Cumhurbaşkanımız bana 'Kobram' diyor

Kobra Murat: Cumhurbaşkanımız bana 'Kobram' diyor
Yayınlanma:
A+ A-
Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen “Yüzyılın Romanını Birlikte Yazıyoruz" programında Kobra Murat da yer aldı. Etkinliğe dair konuşan Kobra Murat, “Cumhurbaşkanımız bana Kobram diyor" ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - 'Buket Aydın ile Yüz Yüze' programına katılan 'Kobra Murat' olarak bilinen Murat Dinavdiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine 'Kobram' dediğini söyledi.

Romanlar için “Roman Vatandaşlara Yönelik Strateji Belgesi (2023-2030) ve I. Aşama Eylem Planı (2023-2025) ile İlgili 2023/2 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi", 21 Ocak Cumartesi günü Resmi Gazete’de yayınlandı.

Genelge yayınlanmadan bir gün önce (20 Ocak Cuma) Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde "Yüzyılın Romanını Birlikte Yazıyoruz" programı düzenlendi. Programa 'Kobra Murat' olarak bilinen Murat Dinavdiler de katıldı.

O anları konuk olduğu Haber Global'de "Buket Aydın ile Yüz Yüze" programında anlatan Dinavdiler, "Cumhurbaşkanımız bana Kobram diyor" ifadelerini kullandı.

Dinavdiler sözlerini şöyle sürdürdü:

"Çok seviyor beni, ben de onu çok seviyorum. Allah'ın nuru bir insan. Emine Hanım'ı da çok seviyorum. O da Allah razı olsun beni seviyormuş. Hatta benim mahallemde gezip yardıma ihtiyacı olan insanların her şeyini gidermek istemiş. Allah başımızdan eksik etmesin." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar