Mathieu Kassovitz geçirdiği kazayı anlattı: Kızım için süper kahramanı oynamak istedim

Mathieu Kassovitz geçirdiği kazayı anlattı: Kızım için süper kahramanı oynamak istedim
Yayınlanma:
A+ A-
Motosiklet kazası sonrası kafatası travması geçiren ve leğen kemiğinde kırıklar meydana gelen Fransız aktör Mathieu Kassovitz, kaza hakkında konuştu. Oyuncu, kazanın süper kahraman gibi davranıp kızını etkilemeye çalıştığı sırada gerçekleştiğini söyledi.

Artı Gerçek - 'La Haine' ve 'Amélie' gibi yapımlarda canlandırdığı rollerle dünya çapında geniş kitleler tarafından tanınan Fransız aktör Mathieu Kassovitz' geçirdiği motosiklet kazasının ardından konuştu.

SÜPER KAHRAMAN OLMAYA ÇALIŞIRKEN KAZA GEÇİRDİ

56 yaşındaki aktör, kafatasında travmaya, bacaklarında hasara ve leğen kemiğinde kırıklara neden olan kaza hakkında "aptallık" ettiğini ve kızının önünde 'süper kahramancılık' oynayarak onu etkilemeye çalıştığı sırada kaza yaptığını söyledi.

The Guardian'ın haberine göre, bir eğitim parkurunda sürüş yaparken virajda yanlış dönüş alarak motosikletinden düşen oyuncunun kızı da o esnada bir eğitmenle birlikte arkasındaki motosikletteydi. Kızının yanı sıra oyuncunun eşi ve oğlu da kazaya tanık oldu.

Kassovitz kazayla ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

"Kafamda kızım için süper kahramanı oynama düşüncesi vardı ve bir virajı çok geniş aldım, düşmekten korktuğum için doğruldum ve doğrudan korkuluklara çarptım. Neyse ki sadece bacaklarım yaralandı... Ben bir aptalım. Kötü bir motosiklet sürücüsüyüm."

Oyuncu kazayı hafif hasarla atlattığı için şansı olduğunu ifade etti. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar