Meghan Markle ve Prens Harry'den Netflix'e iki yeni proje

Meghan Markle ve Prens Harry'den Netflix'e iki yeni proje
Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry, Netflix'in 'Harry & Meghan' adlı belgesel projesinin ardından aynı platformda iki yeni proje ile daha izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Her iki isimsiz seri de yapım aşamasında.

Artı Gerçek - İngiliz Kraliyet Ailesi'yle yaşadıkları sorunlarla gündeme gerlen Meghan Markle ve Prens Harry çifti, Netflix ile yaptıkları 100 milyon dolarlık anlaşmanın son ayağı olan iki yeni program serisiyle izleyenlerle buluşacak.

Henüz prodüksiyonun ilk aşamalarındaki kurgusal olmayan iki ayrı program serisi, Sussex Dükü ve Düşesi'nin hayatlarının farklı yönlerine ve ilgi alanlarına ışık tutacak; yemek pişirmek, bahçeyle uğraşmak, eğlenmek ve arkadaşlık gibi hayatın basit zevklerini kutlamakla ilgili olacak.

Sony Pictures Television'ın da dahil olduğu bir ekiple çekilecek olan program, ekrana yeni bir soluk ve özgünlük getirmeyi amaçlıyor.

Meghan Markle, Prens Harry ile 2018'deki kraliyet düğününden önce, 2014'te oluşturduğu ve 2017'de kapattığı yemek tarifleri de paylaştığı bir yaşam tarzı blogu olan The Tig'i yönetiyordu. Ekranda yemek yapmak, eski Suits yıldızı için uzun zamandır bir tutkuydu.

GRENFELL TOWER'DA ÖLENLERE BAĞIŞ TOPLAMAK İÇİN YEMEK KİTABI HAZIRLAMIŞTI

Markle, 2018 yılında Kraliyet Ailesi için çalışırken de Grenfell Tower yangını kurbanları için para toplamak amacıyla yemek kitabı hazırlamıştı.

Prens Harry ise hayatı boyunca polo turnuvalarında yarıştı ve Arjantinli polo yıldızı Ignacio Figueras'ı en yakın arkadaşlarından biri olarak görüyor.

Netflix ile yapılan anlaşma kapsamında ikili, Netflix'in şimdiye kadarki en başarılı belgesel lansmanı haline gelen Harry & Meghan adlı altı bölümlük bir belgesel dizisi yayınladı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar