Michael Jackson'ı yeğeni Jafaar Jackson canlandıracak

Michael Jackson'ı yeğeni Jafaar Jackson canlandıracak
Yayınlanma:
A+ A-
Çekimlerine bu yıl başlanacak 'Michael' isimli belgesel filmde Michael Jackson'ı erkek kardeşinin oğlu Jafaar Jackson'ın canlandıracağı duyuruldu. Jafaar Jackson, "Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum" dedi.

Artı Gerçek - Geçtiğimiz günlerde çekimlerine bu yıl başlanacağı duyurulan "Michael" adlı biyografik filmde Michael Jackson'ı, kendisi gibi şarkıcı olan erkek kardeşi Jermaine Jackson’un oğlu Jaafar Jackson canlandıracağı açıklandı.

Haberi sosyal medya hesabından duyuran Jaafar Jackson, yaptığı açıklamada “Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum. Dünyanın her yerindeki tüm hayranlara, yakında görüşürüz” dedi.

Filmin yönetmeni Antoine Fuqua ise “Michael olarak Jafaar Jackson’ı duyurmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

'Popun kralı' unvanlı şarkıcı Michael Jackson'un hayatının, Antoine Fuqua yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılacağı ve filmin belgesel türünde olacağı duyurulmuştu.

Senaryosunu, "Gladiator" ve "Skyfall"ın senaryolarını yazan ve üç kez Oscar'a aday gösterilen John Logan'ın yazdığı filmde, Grammy ödüllü şarkıcının daha önce hiç anlatılmamış hikâyelerine ve ikonik sahne performanslarına yer verileceği belirtilmişti. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar