Netflix yapımı Rebel Moon'dan ilk fotoğraflar yayınlandı

Netflix yapımı Rebel Moon'dan ilk fotoğraflar yayınlandı
Yayınlanma:
A+ A-
Başrolünde Sofia Boutella’nın yer aldığı fantastik bilim kurgu filmi 'Rebel Moon'dan ilk görseller geldi.

Artı Gerçek - Başrolünde Sofia Boutella’nın yer aldığı Zack Snyder imzalı 'Rebel Moon', 22 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Platform, filmden ilk fotoğrafları paylaştı. Filmin senaryosu Zack Snyder, Kurt Johnstad ve Shay Hatten imzası taşıyor.

rebel-2-kmmi-jpg.webp

Filmin oyuncu kadrosunda Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher, Charlie Hunnam, Anthony Hopkins (Jimmy karakterini seslendiriyor) ,Staz Nair, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Ingvar Eggert Sigurðsson, Alfonso Herrera, Cary Elwes, Rhian Rees, E. Duffy, Jena Malone, Sky Yang, Charlotte Maggi, Corey Stoll yer alıyor.

whatsapp-image-2023-06-08-at-12-cysv-jpg.webp

Filmin konusu şöyle:

300, Çelik Adam ve Ölüler Ordusu filmlerinin yaratıcısı Zack Snyder'ın elinden, yapımı onlarca yıldır devam eden destansı ve fantastik bir bilim kurgu olayı: Rebel Moon. Galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloni, zorba bir gücün ordusunun tehdidiyle karşılaşınca köylüler arasında yaşayan gizemli yabancı Kora (Sofia Boutella) hayatta kalmanın tek umudu hâline gelir.

Kora, Ana Dünya'ya karşı imkansız bir direnişte kendisiyle birlikte mücadele edecek eğitimli savaşçılar bulmakla görevlendirilir. Farklı dünyalardan gelen ama aynı kefaret ve intikam duygularını paylaşan yabancılar, isyancılar, köylüler ve savaş yetimlerinden oluşan bir ekip kurar. Bütün diyarın gölgesi ayın en karanlık yerlerine düşerken, bir galaksinin kaderi bu savaşa bağlıdır ve bu uğurda yeni bir kahramanlar ordusu kurulur. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar