Sahte James Bond fragmanı izlenme rekoru kırdı

Sahte James Bond fragmanı izlenme rekoru kırdı
James Bond rolünü katıldığı seçmelerde Daniel Craig'e kaptırdığını açıklayan oyuncu Henry Cavill, yapay zeka tarafından hazırlanan sahte Bond fragmanında yer aldı. Superman rolüyle tanınan Cavill'in yer aldığı "Bond 26" adlı fragman izlenme rekoru kırdı.

Artı Gerçek - Daniel Craig'in yeni ajan 007 olarak izleyici karşısına çıktığı Bond serilerinin seçmelerine katıldığını ve Craig seçildiği için rolü alamadığını söyleyen oyuncu Henry Cavill, yapay zeka tarafından sahte Bond filminin fragmanına yerleştirildi.

25’inci Bond filmi 'No Time to Die'dan sonra yeni Bond'un kim olacağı gizemini korurken Superman rolüyle tanınan Henry Cavill'in yer aldığı "Bond 26" adlı sahte fragman izlenme rekoru kırdı.

'FİLM İÇİN BİRAZ GENÇ GÖRÜNÜYORDU ... CRAIG OLMASA ROLÜ ALIRDI'

Daniel Craig'in başrolde olduğu 2006 tarihli 007 filmi "Casino Royale"in yönetmeni Martin Campbell, "Henry seçmelerde harika görünüyordu. Oyunculuğu inanılmazdı. Bakın, eğer Daniel Craig olmasaydı, Henry harika bir Bond olurdu. Fiziksel olarak da çok iyi görünüyordu, yakışıklıydı. O zamanlar sadece biraz genç görünüyordu" ifadelerini kullanmıştı.

YAPAY ZEKA İLE OLUŞTURULDU: YALNIZCA EĞLENCE AMAÇLI

"Bond 26" adını taşıyan sahte fragmandaki görüntüler, yapay zeka ve gerçek film görüntüleriyle oluşturuldu.

Fragmanda Henry Cavill, Bond'u, Barbie filminin yıldızı Margot Robbie ise Bond kızını canlandırıyor.

Sahte fragman YouTube'da ilk 24 saat içinde 2,5 milyon izlenmeye ulaştı.

Videonun açıklama kısmında ise "Lütfen bu videonun yalnızca sanatsal ve eğlence amaçlı oluşturulmuş bir konsept fragman olduğunu unutmayın" yazıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar