Solist Steven Tyler'ın ses tellerindeki hasar nedeniyle Aerosmith'in konserleri ertelendi

Solist Steven Tyler'ın ses tellerindeki hasar nedeniyle Aerosmith'in konserleri ertelendi
Yayınlanma:
A+ A-
ABD'li rock grubu Aerosmith, solisti Steven Tyler'ın ses tellerindeki bir rahatsızlık nedeniyle Chicago ve Washington'ın da aralarında olduğu 6 şehirde konserlerini ertelediğini duyurdu. Grup sosyal medya hesabından yeni konser takvimini de açıkladı.

Artı Gerçek - Dünyaca ünlü ABD'li rock grubu Aerosmith, solisti Steven Tyler'ın ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle altı konserini ertelediğini duyurdu.

NTV'nin aktardığına göre, grup erteleme haberini resmi sosyal medya hesabından duyurarak yeni konser takvimini dinleyicilerle paylaştı.

glqzrl3vxeolxhas5eokrw.webp

Solist Steven Tyler da Instagram'dan yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki otuz gün boyunca şarkı söylememem konusunda doktordan kesin talimat aldığımı söylemekten üzüntü duyuyorum. Cumartesi günkü konser sırasında ses telimde hasar oluştu ve bu hasar daha sonra kanamaya neden oldu. Geri gelip size hak ettiğiniz performansı sunabilmemiz için birkaç buluşmayı ertelememiz gerekecek" dedi.

Ertelenen konserler Detroit, Chicago, Washington, Toronto, Raleigh ve Cleveland'de gerçekleşecekti. Yeni konser tarihlerinin Ocak ve Şubat 2024 olduğu duyuruldu. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar