Tarkan: Ne kadar özlemişiz yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı

Tarkan: Ne kadar özlemişiz yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı
Yayınlanma:
Güncelleme: 11 Eylül 2022 02:47
A+ A-
2 milyon kişinin katılımıyla İzmir’de konser veren Tarkan, ‘Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, böyle hissetmeyi’ dedi.

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dün Tarkan’ın katılıyla kutlandı. Tarkan’ın verdiği konsere 2 milyonu aşan kişi katıldı. Konser sonrası açıklama yapan Tarkan, "Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, böyle hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi" ifadelerini kullandı.

Tarkan sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla İzmir konseri hakkında konuştu. Tarkan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı.

Şarkıcı Tarkan, İzmir'in kurtuluşunun 100. yıldönümü dolayısıyla verdiği konserin ardından bugün sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. "Dün geceki konserde karşımda işte böyle muhteşem bir manzara vardı. Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, böyle hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi."

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar