Tarkan'dan Ahbap'a destek: Yanındayım

Tarkan'dan Ahbap'a destek: Yanındayım
Maraş'ta meydana gelen depremlerin ardından, afet bölgesi için ilk günden beri çalışan Ahbap Derneği yoğun bir siber saldırıyla karşı karşıya kaldı. Derneğe ve Haluk Levent'e Tarkan'dan destek geldi: Yanındayım

Artı Gerçek - Kurucusu olduğu Ahbap derneğine yönelik eleştiriler ve siber saldırılardan sonra, Twitter hesabından destek isteyen Haluk Levent'e, Tarkan'dan destek geldi.

Tarkan, mesajını sosyal medya hesabından, "AFAD da bizim AHBAP da! Yanındayım" notuyla paylaştı.

Maraş merkezli depremlerin ardından, yıkım yaşayan 10 il için yardımları ve bağışları koordine eden Ahbap Derneği, 8 Şubat'ta yoğun bir siber saldırıya maruz kaldı. Haluk Levent'in kurucusu olduğu dernek, AFAD ile kıyaslanarak, iktidara yakın çevreler tarafından eleştirilmişti.

"AFAD DA BİZİM AHBAP DA"

Haluk Levent, kıyaslamanın yanlış olduğunu ifade ederek, "Aranızda beni gerçekten seven varsa bir tweet istiyorum" demişti.

Levent sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

"Koordinasyonunun başındayım ve sosyal medyaya bakamıyorum bile. Aranızda beni seven varsa gerçekten varsa bir twit istiyorum. Çalışmalarımıza sekte vurmak isteyenlere inat! Afad da bizim Ahbap da! Tek cümle istiyorum! Afad da bizim Ahbap da!” (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar