Time dergisi Taylor Swift'i 'Yılın Kişisi' seçti

Time dergisi Taylor Swift'i 'Yılın Kişisi' seçti
Her yıl 'Yılın Kişisi' seçimiyle o yıla damgasını vuran bir ismi kapağına taşıyan Time dergisi, bu yıl Taylor Swift'i seçti. Time dergisi editörü Sam Jacobs, "Taylor Swift sınırları aşmanın ve bir ışık kaynağı olmanın bir yolunu buldu" dedi.

Artı Gerçek - Time dergisi, son olarak dünya turnesi Eras Tour'u beyaz perdeye taşıyarak gişede rekor kıran ABD'li pop şarkıcısı Taylor Swift'i Yılın Kişisi (Person Of The Year) seçti. Swift'i kapağına taşıyan dergi, 2023 Yılın Kişisi seçimini yaparken, seçilen kişi, grup ya da konseptin iyi, kötü ya da güçlü olmak zorunda olmadığını, etkisinin yansımasına bakıldığını açıkladı.

gaqmnrwwiaanhg1-ovtf-jpg.webp

TAYLOR SWIFT IŞIK KAYNAĞI OLMANIN BİR YOLUNU BULDU

Time dergisi editörü Sam Jacobs, "Çok sayıda kurumun başarısız olduğu bölünmüş bir dünyada, Taylor Swift sınırları aşmanın ve bir ışık kaynağı olmanın bir yolunu buldu" diye yazdı.

gaql8dmwiaakprr-e2xx-jpg.webp

Jacobs ayrıca, "Bugün gezegende başka hiç kimse bu kadar çok insanı bu kadar iyi hareket ettiremez. Bu başarıyı elde etmek genellikle gezegenlerin hizalanmasına ve kadere bağladığımız bir şeydir, ancak yıldızlara çok fazla itibar etmek onun yeteneğini ve gücünü göz ardı etmek demektir" diye ekledi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar