Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, İYİ Parti’den istifa etti

Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, İYİ Parti’den istifa etti
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu, partisi ile görüş ayrılığı yaşadığını söyleyerek İYİ Parti'den istifa etti: "Parti içi istişare sürecimizin de sağlıklı yürümemesinden kaynaklı olarak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i de bilgilendirerek..."

Artı Gerçek - İYİ Parti Eskişehir Milletvekili İdris Nebi Hatipoğlu, partisinden istifa ettiğini açıklayarak "Parti içi istişare sürecimizin de sağlıklı yürümemesinden kaynaklı olarak, İYİ Parti'den istifa ediyorum" dedi.

Türkiye genelinde İYİ Parti’den istifalar devam ediyor. Son olarak sosyal medya platformu X (Twitter ) üzerinden paylaşım yapan Hatipoğlu, partisi ile genel seçim sürecinden bu yana görüş ayrılığı yaşadığını belirtti.

'GÖRÜŞ AYRILIKLARI YAŞAMAKTAYDIM'

Hatipoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Türk Milleti’nin bilgisine; Türkiye ve Eskişehir sevdalısı bir insan olarak çıktığım siyaset yolculuğunda, Eskişehir Milletvekili seçildiğim İYİ Parti ile Genel Seçim sürecinden bu yana derin görüş ayrılıkları yaşamaktaydım. Parti içi istişare sürecimizin de sağlıklı yürümemesinden kaynaklı olarak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i de bilgilendirerek İYİ Parti'den istifa ediyorum." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar