İYİ Parti'nin Antep İl Başkanı Mehmet Başaran istifa etti

İYİ Parti'nin Antep İl Başkanı Mehmet Başaran istifa etti
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti'nin Antep İl Başkanı Mehmet Başaran, henüz bilinmeyen bir nedenle 10 aylık görevinden istifa etti: "Gerek gördüğüm lüzum üzerine şerefle yapmakta olduğum görevimden istifa ediyorum."

Artı Gerçek - İYİ Parti'nin Antep İl Başkanı Mehmet Başaran görevinden istifa etti.

Türkiye genelinde İYİ Parti’den istifalar devam ediyor.

Son olarak, ilçe başkanlarının genel merkez kararıyla istifa etmesinin ardından İYİ Parti'nin Antep İl Başkanı Mehmet Başaran da 10 aylık görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İstifa mektubunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Başaran, "22.01.2023 tarihinde yapılan kongreyle il başkanı oldum. Gerek gördüğüm lüzum üzerine şerefle yapmakta olduğum görevimden istifa ediyorum" ifadelerine yer verdi.

ekran-goruntusu-2023-10-31-172535.png

'BAŞKA TÜRKİYE YOK! BAŞKA MERAL AKŞENER YOK!'

Başaran, bir diğer paylaşımında da şu ifadelere yer verdi:

"Çocukluk aşkım olan şerefli, dürüst, mert, cesur liderime il başkanı olarak hizmet etme lütfuna beni layık gören Allah'a binlerce kez şükür ederim... Şehrim Gaziantep'e liderim Meral Akşener'e partim İYİ Parti'ye hizmet etmeye devam edeceğim...

Teşkilat başkanım Sayın Buğra Kavuncu'ya, bölge koordinatörlerim Sayın Yetkin Öztürk Bey ve Sayın Ahmet Çabukel'e, Genel Merkez Divan Kurulu üyelerime, G.İ.K. üyelerime sonsuz teşekkür ederim. Beni bu göreve layık gören kıymetli ve bu partinin gerçek sahipleri şerefli delegelerimize özel olarak teşekkür ediyorum.

Söz veriyorum! 3 yıl üye yapılmamama rağmen nasıl çalıştı isem bundan sonrada partimin maddi manevi emrinde olacak bir nefer olarak daha müreffeh bir Türkiye'nin tek kurtulma umudu olan İYİ Parti'me hizmet etmeye devam edeceğim. Başka Türkiye yok! Başka Meral Akşener yok!"

ekran-goruntusu-2023-10-31-173220.png

Başaran’dan boşalan koltuğa kimin geleceği merak ediliyor. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar