İlk paylaşımını silmişti: Tevfik Göksu, İmamoğlu'nu tartışma programına davet etti

İlk paylaşımını silmişti: Tevfik Göksu, İmamoğlu'nu tartışma programına davet etti
AKP'nin İstanbul adayları arasında ismi geçen Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İmamoğlu'nu canlı yayında tartışmaya davet etti. Göksu ilk çağrısını silmişti.

Artı Gerçek - AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu canlı yayına davet etti.

İmamoğlu’nu canlı yayına tartışmaya davet eden Göksu, İmamoğlu'nun eleştirilerine cevap vermek yerine, kendisini “yalan söylemekle” itham ettiğini savundu ve şu ifadeleri kullandı:

"Şimdi buradan tüm İstanbulluların huzurunda bir çağrıda bulunuyorum. CHP’li İBB Başkanını; kendi belirlediği gün ve saatte, kendi belirlediği televizyon kanalında, kendi belirlediği gazetecilerle birlikte “gerçekleri konuşmak üzere” tartışmaya davet ediyorum."

213856409-tevfik-goksu-tweet-4-aralik-2023-gorsel-2.jpg

İLK PAYLAŞIMINI SİLMİŞTİ
Göksu, gün içinde de bir paylaşım yapmıştı. “İBB Başkanı bugün bir TV kanalında, benim tamamen İBB’nin resmi belgeleri üzerinden gündeme getirdiğim gerçekler için “yalan söylüyor” demiş” ifadelerini kullanan Göksu, İBB Meclisi’nde konuyu gündeme getirdiğini ancak cevap alamadığını öne sürmüştü.

Göksu “Bu konuları tartışmak için, İBB Başkanını kendi belirleyeceği bir TV kanalında tartışmaya davet ediyorum. Buyursun, nerede, hangi kanalda isterse İstanbulluların karşısına çıkalım!” demiş ve daha sonra vazgeçerek saat 15.45’teki paylaşımını kaldırmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar