İzleyici Metin Külünk'e sordu: Erdoğan'ın sicilinde böyle bir kara leke var mı?

İzleyici Metin Külünk'e sordu: Erdoğan'ın sicilinde böyle bir kara leke var mı?
Yayınlanma:
A+ A-
Metin Külünk'ün katıldığı programda bir izleyici "Öğrenci kimliğimiz Bank Asya üzerinden çıkarıldı. Askerde dosyamda 'Bank Asya'da hesabı var' yazdığını gördüm. Bankanın açılışında bulunan Erdoğan'ın sicilinde böyle kara bir leke var mı?" diye sordu.

Artı Gerçek - Oğuzhan Uğur'un Babala TV'de sunduğu 'Mevzular Açık Mikrofon'un bu haftaki konuğu AKP'l Metin Külünk oldu. Programın fragmanında, Külünk'e yöneltilen iki soru dikkat çekti.

Programa katılan izleyicilerden biri, Külünk'e, "Kamu personelini siz atadınız, Reza Zarrab'a ödül verdiniz, 17 Aralık sorgu yargıçları arasında çok güvendiğiniz Zekeriya Öz var, Sedat Peker'i siz beslediniz. Şimdi Peker mafya babası oldu, Zekeriya Öz hain FETÖ'cü. Siz sütten çıkmış ak kaşık nasıl oldunuz?" diye sordu.

Bir başka izleyici ise Külünk'e, "Düzce Üniversitesi anlaşmalı olduğu için öğrenci kimliğimiz Bank Asya üzerinden çıkarıldı. Askerde dosyamda 'Bank Asya'da hesabı var' yazdığını gördüm. Bank Asya'nın açılışında bizzat bulunan Erdoğan'ın sicilinde böyle kara bir leke var mı?" sorusunu yöneltti.

'ERDOĞAN'I DA DAVET ET'

Öte yandan Metin Külünk programda davetlilere kişisel cep telefonu numarasını verirken, Oğuzhan Uğur'a da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da programa davet etmesini söyledi.

Metin Külünk'ün yer aldığı programın tamamı 5 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar