Kılıçdaroğlu’ndan SMS ve video : Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek

Yayınlanma:
A+ A-
Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşlara kısa mesaj göndererek, "Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek" vaadinde bulundu. Kılıçdaroğlu, ardından konuya dair bir de video paylaştı.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna üç gün kaldı. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'nın seçime yönelik çalışmaları süratle devam ederken Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez vatandaşlara kısa mesaj göndererek, biriken kredi kartı borçlarıyla ilgili vaatte bulundu. Ardından aynı konuya dair bir de video paylaşan Kılıçdaroğlu, "İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözüm getireceğim" dedi.

Kısa mesajda ise, "Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak” ifadeleri yer aldı:

'VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN'

kopya.jpg

“Sevgili vatandaşım, borç harç evini geçindirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız, bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak.

Unutmayın, 28 Mayıs seçimi, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkede borç batağına saplanma referandumudur!

Vatanını seven sandığa gelsin.” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar