Muhalefete göre Erdoğan'ın seçimi kazanmasının tek bir yolu var: ‘Hatalarını kabul etmeli’

Muhalefete göre Erdoğan'ın seçimi kazanmasının tek bir yolu var: ‘Hatalarını kabul etmeli’
Yayınlanma:
A+ A-
Kulis bilgisine göre, muhalefet, Erdoğan'ın seçimi kazanmasının tek bir yolu olduğunu düşünüyor: 'Çıkıp hatalarını kabul etmeli.'

Artı Gerçek-2023 yılında yapılacak olan seçimlere iktidardan muhalefete tüm siyasi partiler hazırlanıyor. Seçimde kim aday gösterilirse gösterilsin kazanacağını ileri süren muhalefete göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanmasının ise tek bir yolu var.

Gazete Duvar’da yer alan habere göre Altılı Masa’nın önemli kurmaylarından bir siyasetçi bu yolu, "Erdoğan çıkacak, ‘bir sürü hata yaptım, tüm fatura da bana ait. Şimdi tüm paradigmayı değiştiriyorum. Cumhurbaşkanlığı Sistemi devam edecek ama bu kadar yetkinin nelere yol açtığını gördüm. Mevcut yetkilerin önemli kısmını Altılı Masa’nın da önerilerini dikkate alarak devredeceğim. Ekonomiyi iktisat çevreleriyle görüşüp düzenlemenin yolunu açacağım. İşte bunları yapsa Erdoğan’ın kazanma şansı olur" sözleriyle anlatıyor.

Peki böyle bir değişim yaşanır mı? Bu soruya yanıt ise "Hayır, gerçeklikten koptular, Erdoğan bunları yapamaz" oluyor.(Kaynak)

Öne Çıkanlar