'Türkiye Yüzyılı' CİMER'in gündeminde: Görüş ve öneriler alınacak

'Türkiye Yüzyılı' CİMER'in gündeminde: Görüş ve öneriler alınacak
Yayınlanma:
A+ A-
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı 'Türkiye Yüzyılı' vizyonu vatandaştan geri bildirim arıyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, paylaşımında " Türkiye Yüzyılı'na dair görüş ve önerilerinizi CİMER aracılığıyla paylaşabilirsiniz" dedi.

Artı Gerçek- Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye Yüzyılı'na dair görüş ve önerilerin, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) aracılığıyla paylaşılabileceğini duyurdu.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sizin Türkiye Yüzyılı hayaliniz ne? Türkiye Yüzyılı'na damga vuracak konularda kıymetli görüşlerinizi CİMER aracılığıyla paylaşabilirsiniz" dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU TOPLANTISI

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 seçimlerinin temel sloganı da olması öngörülen “Türkiye yüzyılı” vizyon belgesini, muhalif yayın organlarını da davet ettiği bir toplantıyla Ankara Spor Salonu’nda açıklamıştı.

İlk kez 11 muhalefet partisinin liderinin de davet edildiği toplantıya, son yıllarda hiçbir AKP etkinliğine davet edilmeyen ve akreditasyon uygulamasının bu toplantıdan sonra da devam edecek olmasını eleştiren gazetecilerin katılımı sınırlı oldu.

Toplantıda ilk hedefini “yeni anayasa” olarak açıklayan Erdoğan, başörtüsü ve aile kurumunu “sapkın akımların tehdidinden” koruyacağını savunduğu Anayasa değişikliği teklifini ise TBMM Başkanlığı’na sunacaklarını söylemişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar