Ümit Özdağ'dan ilk paylaşım: Stratejide yapılan hata taktik başarılar ile düzeltilmiyor

Ümit Özdağ'dan ilk paylaşım: Stratejide yapılan hata taktik başarılar ile düzeltilmiyor
Yayınlanma:
A+ A-
Seçim sonuçlarına dair paylaşımda bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ," Bu 3.5 gün içinde yığınakta yapılan hata ancak bu kadar düzeldi. Zafer Partisi üzerine düşeni yapmıştır" dedi.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçildiğinin ilan edilmesinin ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ilk kez konuştu. Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Özdağ, "CHP’den ilk telefon 18 Mayıs’ta geldi. İlk ziyaret 19 Mayıs’ta. 2. Ziyaret 22 Mayıs’ta yapıldı. 24 Mayıs’ta protokol imzalandı. Zafer Partisi’ne kalan 3.5 gündü. Bu 3.5 gün içinde yığınakta yapılan hata ancak bu kadar düzeldi. Zafer Partisi üzerine düşeni yapmıştır. Ancak Stratejide yapılan hata taktik başarılar ile düzeltilmiyor” diye savundu.

Ümit Özdağ'ın paylaşımı şu şekilde:

"CHP’den ilk telefon 18 Mayıs’ta geldi. İlk ziyaret 19 Mayıs’ta. 2. Ziyaret 22 Mayıs’ta yapıldı. 24 Mayıs’ta protokol imzalandı. Zafer Partisi’ne kalan 3.5 gündü. Bu 3.5 gün içinde yığınakta yapılan hata ancak bu kadar düzeldi. Zafer Partisi üzerine düşeni yapmıştır. Ancak Stratejide yapılan hata taktik başarılar ile düzeltilmiyor. Zafer Partisi Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliği mücadelesinden taviz vermeden devam edecektir. Artık ne küresel güçlerin ne Türk siyasetinin unsurlarının yok sayamayacağı bir Zafer Partisi gerçeği vardır.

21 senedir bir mağlubiyetten diğer mağlubiyete sürüklenen bütün yurttaşlarımızı Türk Milleti’nin zaferi için Zafer Partisi’ne davet ediyorum. Türkiye için önümüzdeki süreç çok zor olacaktır. Erdoğan kazanmıştır ancak bu bir Pirus zaferidir. Kazanırken mağlup olmuştur. Özetle ümitsizliğe yer yok. Sevgili Zafer Partisi teşkilat mensubu mücadele arkadaşlarım yokluklar içinde verdiğimiz bu mücadele sonunda Türk Milleti’nin Zafer’i ile taçlandıracağız."

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar