YRP'den, Erdoğan'ın Fatih Erbakan'ı çaya çağırmamasına fotoğraflı gönderme: Yeniden başlıyoruz

YRP'den, Erdoğan'ın Fatih Erbakan'ı çaya çağırmamasına fotoğraflı gönderme: Yeniden başlıyoruz
Erdoğan'ın siyasi parti liderleriyle yaptığı 'çay sohbeti'ne Erbakan'ı davet etmemesinin ardından partiden 'fotoğraf'la yanıt geldi. Gençlik Kolları Başkanı, "Tarih tekerrürden ibarettir" notu ile birlikte Necmettin Erbakan'ın bir fotoğrafını paylaştı.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Meclis'te düzenlenen 23 Nisan Resepsiyonu'nda siyasi parti liderleriyle yaptığı çay sohbetine, Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ı davet etmememesi üzerine partiden 'fotoğraf'lı bir gönderme ile yanıt geldi.

Erdoğan, TBMM’de düzenlenen 23 Nisan Resepsiyonu’nda, bazı siyasi parti liderleriyle çay içip sohbet etti.

aa-20240423-34356897-34356892-tbmmde-23-nisan-resepsiyonu.jpg

Erdoğan'ın "çay" davetinde CHP Genel Başkanı Özel, TBMM Başkanvekili Celal Adan, AKP Grup Başkanı Abdullah Güler, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve diğer siyasi parti temsilcileri yer aldı.

aa-20240423-34356897-34356889-tbmmde-23-nisan-resepsiyonu.jpg

Buluşmaya Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ise davet edilmediği görüldü.

Bunun üzerine Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanı Melih Güner’den dikkat çeken bir yanıt geldi. Güner, sosyal medya hesabından Turgut Özal, Alparslan Türkeş ve Bülent Ecevit’in üçlü olarak konuştuğu, Necmettin Erbakan’ın ise gruptan uzakta kenarda durduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Güner, fotoğrafa bir de “Tarih tekerrürden ibarettir.. Çay koy keçeli… Yeniden başlıyoruz” notunu düştü. (HABER MERKEZİ)

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar