Amedspor Başkanı Elaldı: Iğdırspor maçı için 1 milyon kişi gelecek

Amedspor Başkanı Elaldı: Iğdırspor maçı için 1 milyon kişi gelecek
Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, pazar günü oynayacakları Iğdırspor maçını izlemek için şehir dışından 1 milyon taraftarın Diyarbakır’a geleceğini söyledi. Elaldı, karaborsa bilet uyarısında bulundu.

Artı Gerçek - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup’ta bitime 3 hafta kala 6 puan farkla lider olan Amedspor'un 36. haftada 21 Nisan Pazar günü Iğdır FK ile oynayacağı maç heyecanla bekleniyor.

Amedspor’un Başkanı Aziz Elaldı, bugün düzenlediği basın toplantısında maçla ilgili gelişmelere dair bilgi verdi.

'AMEDSPOR'U BARCELONA YAPACAĞIZ'

“Amedspor bir duruş ve kimliktir. Amedspor’u dünyaya örnek olacak bir takım haline getireceğiz. Amedspor’u Barcelona yapacağız” ifadesini kullanan Elaldı, “Iğdır maçında şampiyonluğu garantilesek bile kimseye sahaya inmesin” çağrısında bulundu.

Maçı izlemek için şehir dışından 1 milyon yurttaşın Diyarbakır’a geleceğini söyleyen Elaldı’nın açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

'İKİ MEYDANA DEV EKRANLAR KURULACAK'

“Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin bize verdiği bilgiye göre hafta sonu 1 milyona yakın insan, şehir dışından Diyarbakır’a gelecek. Emniyet Müdürlüğü’nün verdiği sayı ise 650 bin. Maç için valilikle görüştük. İki önemli meydana dev ekranlar kurulacak. Başka iki nokta için de görüşmelerimiz devam ediyor. Şampiyonluk günü için konser çalışmamız var.

'BİLET SATIŞLARIMIZ BİTTİ'

Bilet satışlarımız bitti. İki gündür bilet satışlarından dolayı bir takım tatsızlıklar oluşuyor. Ne kadar özen göstersek de bu kadar büyük bir organizasyonda aksaklıklar oluyor. Taraftarlarımızdan, camiamızdan, halkımızdan anlayış bekliyoruz.

“Iğdır FK ile oynanacak olan maç için biletler sadece Diyarbakır Stadyumu'ndaki bilet gişelerinde satılmaktadır. Lütfen mağdur olmamak için başka hiçbir yerden veya kişiden bilet almayınız.

Karaborsa usulü bilet satışı yapan kişi/kişiler hakkında kulübümüz hukuki işlemleri başlatmıştır. Bu konuda tüm taraftarlarımızın hassasiyet göstermesini önemle rica ediyoruz.” (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar