Aziz Yıldırım'dan, Ali Koç'a cevap: Bu hafta sonu Mourinho’yu buraya getireceğim

Aziz Yıldırım'dan, Ali Koç'a cevap: Bu hafta sonu Mourinho’yu buraya getireceğim
Kulüp başkanlığına yeniden aday olan ve Mourinho'yu transfer etme sözü veren Aziz Yıldırım, Ali Koç'un eleştirilerine cevap verdi: "Bu hafta sonu Londra'ya gideceğim ve Mourinho’yu buraya getireceğim."

Artı Gerçek - Trendyol Futbol Süper Ligi’nde şampiyonluğu üç puan farkla ezeli rakibi Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe’de gündem mevcut başkan Ali Koç ile eski başkanlardan Aziz Yıldırım’ın arasındaki gerginlikle tırmanıyor. Başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım, Ali Koç'un kendisine yönelik söylemlerine karşı yeni açıklamalar yaptı.

Ali Koç’un kendisi için söylediği "Kelimeleri dikkatli seçmeye çalışıyorum. Aziz Başkanın, örgüt lideri ile ilgili daha çelişkili açıklamaları da var 2013'ten sonra. Benim çizgim aynı, yanlış olur, doğru olur, benim çizgim aynı” sözlerine yanıt veren Yıldırım, şunları söyledi:

"Şimdi benim FETÖ'cü olduğumu ima ediyorlar. Benden FETÖ'cü çıkmaz. Benden Atatürkçü, ülkesini seven, laik bir Fenerbahçeli olur başka bir şey olmaz. Benim hakkımda böyle söylemlerde bulunup kızdırmaya çalışıyorlar. Ama biz işimize bakacağız. Yapmamız gereken çok iş var."

‘LONDRA'YA GİDECEĞİM VE MOURİNHO’YU BURAYA GETİRECEĞİM’

Yıldırım Koç'un "Bize neyi bıraktığını unutuyor. Bugün 40, 50 milyona hoca sözü veriyor, şampiyonluk sözü veriyor. Söz vermekle olmuyor" sözleriyle ilgili de şunları söyledi:

"Bu hafta sonu Londra'ya gideceğim ve Mourinho’yu buraya getireceğim. Para sorunumuz yok. Jose Mourinho kimi isterse alacağız." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar