Galatasaray Süper Kupa için Urfa'da: Üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Galatasaray Süper Kupa için Urfa'da: Üzerimize düşeni yapmaya hazırız
2023 Turkcell Süper Kupa maçında yarın Fenerbahçe ile karşılaşacak Galatasaray, Urfa'ya geldi. Teknik direktör Buruk, düzenlenen basın toplantısında "Yarın ne olacağını tam bilmiyoruz ama kendi üzerimize düşeni yapmak için hazırız" dedi.

Artı Gerçek - Urfa'daki 11 Nisan Stadyumu'nda yarın saat 21.30'da oynanacak karşılaşma için özel uçakla GAP Havalimanı'na gelen sarı-kırmızılı kafileyi Urfa Galatasaray Futbol Okulları hocaları ve öğrencileri karşıladı.

Teknik direktör Okan Burak ve futbolculara çiçek verildi.

Havalimanı çıkışında sarı-kırmızılı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Galatasaray kafilesini taşıyan otobüs, alandan çıkmakta zorlandı.

Taraftarlar meşaleler yakıp tezahüratlar eşliğinde kafileyi kalacağı otele uğurladı. Havalimanına gelen taraftarlar, yüzün üzerinde araçla otobüsün ardından konvoy yaparak takıma eşlik etti.

BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk ve Fernando Muslera, Turkcell Süper Kupa Finali’nde Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Buruk, şu ifadeleri kullandı:

''Şanlıurfa'da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ne kadar heyecanlı olduklarını gördük, bu da beni heyecanlandırdı. İki takımın da burada beraber olması çok daha güzel olurdu. Bu şehir büyük takımlara özlem duyuyor. Hem de maçın gelirleri deprem bölgesine bağışlanacaktı. Biz görevimizi yapmak için buradayız. Yarın ne olacağını tam bilmiyoruz ama kendi üzerimize düşeni yapmak için hazırız. Yarın sahaya çıkıp bekleyeceğiz." (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar