Murat Ağırel: Altınordulu iki futbolcu şike için Eyüpspor başkanına mesaj attı

Murat Ağırel: Altınordulu iki futbolcu şike için Eyüpspor başkanına mesaj attı
Gazeteci Murat Ağırel, Altınordu'da oynayan iki futbolcunun geçen sezon Eyüpspor başkanına mesaj atıp şike teklif ettiğini açıkladı. Ağırel'in gösterdiği mesajlarda, ismini vermeyen futbolcuların başkandan 100'er bin euro istediği görülüyor.

Artı Gerçek - Gazeteci Murat Ağırel, 1. Lig'de oynayan Altınordu'nun bazı oyuncularının şike yaptığını iddia ederek WhatsApp yazışmalarını paylaştı. Ağırel'in iddiasına göre, Altınordu'da oynayan iki futbolcu Eyüpspor başkanına şike teklifinde bulundu.

Yine Ağırel'in paylaştığı mesajlara bakınca iki futbolcunun başkanı 100'er bin euro istediği görülüyor.

Altınordu'da forma giyen iki futbolcunun Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya'ya yaptığı şike teklifini canlı yayında gösteren Ağırel'in kayıtları şu şekilde:

Futbolcular: Başkanım hoş geldiniz. Biz Altınordu'dan 2 futbolcuyuz. Maça ilk 11 çıkıyoruz. Bu sezon Süper Lig'i en fazla siz hak ettiniz.

Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya: Teşekkürler, isminiz ne çocuklar?

Futbolcular: Bizim için sezon bitti sayılır. Başkanım isim biraz tehlikeli olur bizim için. Bu maç sizin için bir şeyler yapmak istiyoruz. İster misiniz? Maçı istediğiniz şekilde bitirmeyi sağlarız.

640xauto.webp

'KİŞİ BAŞI 100 BİN BAŞKANIM'

Konuşmanın devamı, "Kişi başı 100 bin euro başkanım" şeklinde bitiyor.

Bu konuşma sonrası Eyüpspor başkanının hemen Altınordu kulüp yetkililerini aradığını ve durumu bildirdiği öğreniliyor. Söz konusu iddialar üzerine TFF'den herhangi bir hamle gelmemesi sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Öte yandan futbolcuların isminin öğrenilemediği ve halen aktif olarak futbol oynadıkları tahmin ediliyor. (Kaynak)

Öne Çıkanlar