Behzat Ç.'nin yeni bölümleri bugün izleyici ile buluşuyor

Behzat Ç.'nin yeni bölümleri bugün izleyici ile buluşuyor
Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Kasım 2019 12:23
A+ A-
Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin galası yapıldı. Dizi bugün izleyicileriyle buluşacak.

Yazar Emrah Serbes’in aynı adlı romanından esinlenen dizi televizyonda yayımlandığı 3 sezon sonunda final yapmıştı. 6 yıl aradan sonra BluTV’de yeniden yayınlanacak dizinin başrolü  Erdal Beşikçioğlu, "Oynamayı, oynarken üretmeyi çok özlemişiz. Ustalıkları çok özlemişiz. Her bir oyuncu birbirine bu özlemle baktığı zaman ortaya çok enteresan bir iş çıkmış" değerlendirmesinde bulundu.

Belçim Bilgin, diziye sezon sonu giriş yapacağını belirterek, "Sadece küçük bir ‘ce’ deyip, öbür sezona tam anlamıyla gireceğim. Bir pavyon şarkıcısı olduğumu söyleyebilirim. Gerisi bana ve size sürpriz olsun" ifadelerini kullandı.

Senarist Ercan Mehmet Erdem de, "Dizinin uzun süredir devam etmesini düşünüyorduk ama bir adım gerekiyordu. Bu adım gelince insan motive oluyor. Motivasyon da çok kısa bir süre önce başladı. Bir sene bile önce geçmişi yoktur bu sezonun. Başladık çok heyecanlı ve keyifli oldu hem yazım süreci hem çekim süreci. 9 bölüm gözümüz açıp kapayıncaya kadar bitti" açıklamalarında bulundu.

Aksiyon, macera, polisiye ve suç türlerini içerisinden barından dizi, yarından itibaren 9 bölüm olarak BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Öne Çıkanlar