Cem Yılmaz ve Hasan Can Kaya'nın 'veteran komedyen' polemiği: Yılmaz yanıt verdi

Cem Yılmaz ve Hasan Can Kaya'nın 'veteran komedyen' polemiği: Yılmaz yanıt verdi
Komedyen Hasan Can Kaya ile arasındaki polemikle gündeme gelen Yılmaz, kendisine "veteran komedyen" sözleriyle yanıt veren Kaya'ya bu kez sosyal medyadan paylaştığı karikatürle karşılık verdi.

Artı Gerçek - Kapalı gişe stand up gösterisinde, Hasan Can Kaya'yı tiye alan Cem Yılmaz ile komedyen Kaya arasındaki polemik devam ediyor.

Cem Yılmaz'ın gösterilerinde yaptığı esprilerin yayılması ve Hasan Can Kaya ile polemikleri de gündem olmuştu. Hasan Can Kaya'nın yanıtıyla birlikte, bu polemikler sosyal medyada da sürdü.

Kendisinin 'Konuşanlar' isimli programını tiye alan Yılmaz için "veteran komedyen" ifadesini kullanan Kaya'ya, Yılmaz bu kez sosyal medya hesabından paylaştığı karikatürle yanıt verdi.

ekran-goruntusu-2024-04-29-091733.png

NE OLMUŞTU?

Cem Yılmaz, bir gösterisinde Gebze'den gelen seyirciler için " Hasan Can Kaya'nın gösterileri ertelendi" diye espri yapmıştı ve ardından Hasan Can Kaya'nın 'Konuşanlar' isimli programını ve programdaki konuşma tarzını taklit etmişti.

Yılmaz'ın sözlerine Kaya, ''Oyuna benim yerime veteran komedyenlerden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yine de çabasını takdir ettim'' diye yanıt vermişti.

İkilinin arasındaki polemik sosyal medyada da devam etti. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar