Kızılcık Şerbeti, sezon finaliyle 11 saat sosyal medyanın gündeminde kaldı

Kızılcık Şerbeti, sezon finaliyle 11 saat sosyal medyanın gündeminde kaldı
Show TV'nin Gold Yapım imzalı popüler dizisi 'Kızılcık Şerbeti' dün akşam yayınlanan sezon finaliyle Türkiye’de 11 saat, dünya gündeminde yaklaşık 5 saat kalarak X’in trend aramalar listesine girdi.

Artı Gerçek - Show Tv'de izleyicilerle buluşan 'Kızılcık Şerbeti', dün akşam sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sezon sonu bölümü reytinlerde zirveye oturdu.

'Kızılcık Şerbeti', ABC1’de 10.69 izlenme oranı ve 29.95 izlenme payı, AB grubunda 10.61 izlenme oranı, 33.14 izlenme payı, Total grubunda ise 8.68 izlenme oranı, 24.85 izlenme payı alarak tüm kategorilerde birinci oldu.

KIZILCIK ŞERBETİ, SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Sosyal medyada gündem olan dizi, #Kızılcık Şerbeti etiketi ile Türkiye’de 11 saat, Dünya gündeminde yaklaşık 5 saat kalarak X’in (Twitter) TT (Trend Topic) listesine girdi.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Nilay’ın öğrendiği gerçeği Pembe ile paylaşması Pembe’nin dünyasını başına yıkar. Görkem’le konuşarak işi bir an önce kimse duymadan sonlandırmak istese de Görkem buna yanaşmaz ve karşı atağa geçer. Pembe çaresiz ve üzgündür. Hem Ömer’e hem Görkem’e bilenmiştir.

Kıvılcım ve Ömer, dolandırıcılık olayından dolayı çok üzgün olan Sönmez’e moral vermek için ona bir gemi seyahati hediye ederler. Kıvılcım’ın parti sonrasında Rüzgar’ın yaptığı jeste karşılık vermek isteyen Nursema, onu bir tekne gezisine davet eder. İkili baş başa mutlu bir gün geçirirler. Rüzgar, Nursema’ya evlenme teklif etmeye karar verir.

Doğa ve Giray’ın ilişkisi artık iyice ilerlemiş, Doğa da kendini akışa bırakmıştır. Ömer ve Kıvılcım’ın Abdullahlara yemeğe geldikleri akşam herkesin sinirleri gergindir ve ufak bir kıvılcım büyük bir yangına dönüşür. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar