Kızılcık Şerbeti'nin son bölümü reytinglerde ilk sırada

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümü reytinglerde ilk sırada
Yayınlanma:
A+ A-
Yayına hayatına başladığı günden bu yana, kısa süre içinde bir ekran klasiği haline gelen Kızılcık Şerbeti dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle reytinglerde ilk sıraya yerleşti. Dizi aynı akşam sosyal medyada da gündem oldu.

Artı Gerçek - Her hafta cuma akşamları Show TV'de ekranlara gelen ve reyting ölçümlerinde üst sıralarda yer alan yerli dizi Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekrana gelen son bölümüyle yine reyting sıralamasının zirvesine yerleşti.

Başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı fenomen dizi, AB grubunda 10.42 izlenme oranı 28.83 izlenme payı, ABC1 20+’da 9.63 izlenme oranı 23.68 izlenme payı alarak ilk 100 program arasında birinci oldu. Dizi, Total grubunda ise 6.95 izlenme oranı ve 18.12 izlenme payı aldı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE DE ZİRVEDE

'Kızılcık Şerbeti' etiketi ile yaklaşık 6 saat, Kıvılcım 4 saat, Nilay 3 saat, Alev karakteri ise 1 saat sosyal medya platformu X’in TT listesinde yer aldı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar