Yalı Çapkını dizisinde 2. ayrılık! Kadrodan ayrıldığı resmen duyuruldu

Yalı Çapkını dizisinde 2. ayrılık! Kadrodan ayrıldığı resmen duyuruldu
Sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi reyting rekorları kırarken vedalar peş peşe geldi. Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde yaprak dökümü devam ediyor. Kadrodan bir oyuncunun daha ayrıldığı öğrenildi.

Star TV bu yıl Yalı Çapkını dizisiyle tüm reytingleri topluyor. Cuma akşamları yayınlanan dizi izlenme rekorları kırıyor. Türkiye'nin en iddialı dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinde yer alan bazı oyuncular kadroya veda etmeye başladılar.

Geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını dizisine veda eden isim Cansu Fırıncı olmuştu. Cansu Fırıncı, Sultan karakterinin eşine hayat veriyordu.

t25-yali-capkini-cansu-firinc-413.jpg

Yalı Çapkını dizisine veda eden isim bu kez Ferit'in ustası oldu. Halis ağanın en çok değer verdiği isimlerden biri olan Necip usta kadrodan ayrılıyor.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Cuma akşamlarına damga vuran rekortmen dizide Halis Ağa’nın arkadaşı Necip Usta rolüne hayat veren usta aktör Menderes Samancılar da artık konuk oyuncu olarak renk kattığı Yalı Çapkını’nda rol almayacak. Bu arada Samancılar, Adana’da çekilen Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Berkay Ateş’i buluşturan “Magarsus” dizisinin ekibine katıldı.

mens-1024x636.jpg

YENİ VEDALAR YAŞANACAK!

Öte yandan ''Yalı Çapkını'' dizisinin kadrosunda yer alan başka oyuncuların da diziye veda edeceği konuşuluyor.

Ferit ve Seyran'ın aşkının anlatıldığı dizi hikayesiyle büyük ilgi çekti. RTÜK'e sıkça ziyaret edilen dizinin izlenme rekorları kırması Seren Serengil'in de dikkatini çekmişti.

640xauto.jpg

Söylemezsem Olmaz isimli programda konuşan Seren Serengil yaptığı açıklamalarla büyük ses getirmişti.

Bircan Bali arkadaşına son dönemin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını konusunu anlatırken "Kız eniştesini öptü mesela bu hiçbir şey. İçeride Emre Altuğ'un karakteri yengesiyle sürekli birlikte oluyor" dedi.

Seren Serengil ise buna şoke olarak "Ay! Biz ahlaksız hikâyeler seviyoruz Aşk-ı Memnu da... Bu anlattığın şey... Kalbim sıkışıyor. Bizde de bir anormallik var hep böyle hikâyeler... Yengeyle aşk yaşıyor ne demek bu ya! Rezil durumları seyretmeyi seviyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

yali-850x495.png

Çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te devam eden ''Yalı Çapkını'' dizisinin kadrosunda Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun yanı sıra Çetin Tekindor'da yer alıyor.

Öne Çıkanlar