Meteoroloji'den sel, su baskını, yıldırım ve fırtına uyarısı

Meteoroloji'den sel, su baskını, yıldırım ve fırtına uyarısı
Yayınlanma:
A+ A-
Meteoroloji, yedi şehir için sağanak yağış beklendiğini duyurdu. MGM'den yapılan açıklamada vatandaşlara tedbirli olmaları gerektiği yönünde uyarıda bulundu.

Artı Gerçek - Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Anadolu'daki bazı şehirlerde kuvvetli sağanak beklendiğini açıklayarak, vatandaşlara tedbirli olmaları gerektiği yönünde uyarıda bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Uşak ve Balıkesir'in güneydoğusu, Manisa'nın doğusu, Bursa'nın güneyi, Afyonkarahisar'ın kuzeyi ve Eskişehir çevrelerinde yerel kuvvetli, Kütahya çevrelerinde ise çok kuvvetli gök gürültülü sağanak öngörülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Anadolu'daki bazı şehirlerde kuvvetli sağanak beklendiğini açıklayarak, vatandaşlara tedbirli olmaları gerektiği yönünde uyarıda bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Uşak ve Balıkesir'in güneydoğusu, Manisa'nın doğusu, Bursa'nın güneyi, Afyonkarahisar'ın kuzeyi ve Eskişehir çevrelerinde yerel kuvvetli, Kütahya çevrelerinde ise çok kuvvetli gök gürültülü sağanak öngörülüyor. (AA)

Öne Çıkanlar