Garajındaki patlamada yaralanan Jay Leno taburcu oldu

Garajındaki patlamada yaralanan Jay Leno taburcu oldu
1o gün önce garajındaki patlamada yaralanan ünlü ABD'li komedyen Jay Leno taburcu oldu. Leno'nun paylaşılan fotoğrafında yüzünde ve boynunda yanıklar olduğu göze çarptı.

Artı Gerçek- Kaliforniya'daki evinin garajındaki patlamada 10 gün önce yaralanan ABD'li komedyen Jay Leno, Los Angeles'taki hastaneden taburcu oldu.

72 yaşındaki televizyon yıldızı 12 Kasım'da garajında bir antika otomobil üzerinde çalışırken meydana gelen patlamada yaralanmış, patlama sırasında otomobilin altında olan Leno'nun yüzünde, göğsünde ve ellerinde ikinci derece yanıklar oluşmuştu.

Hastane çalışanlarının paylaştıkları fotoğrafta Leno'nun çenesi, yüzü ve ellerindeki yanıklar göze çarptı.

İKİ DERİ NAKLİ AMELİYATI OLDU

Leno'nun doktoru kozmetik cerrah Dr Peter Grossman, eski Tonight Show sunusunun tamamen iyileşeceğine inandığını açıkladı.

Leno tedavi sürecinde iki adet deri nakli ameliyatı oldu. Doktorları tedavisinin takip edilmeye devam edileceğini açıkladı.

ABD'li komedyen Leno 2014'te sunduğu ünlü Tonight Show'dan ayrılmıştı.

2015'te "Jay Leno'nun Garajı" adlı televizyon programına başlayan Leno programda ünlü insanlarla birlikte nadir ve antika otomobilleri sürüyordu. Programın geçen ayki bölümlerinden birinde ABD Başkanı Joe Biden da 1967 model bir Stingray Corvette kullanmıştı. (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar