Norveç Prensesi, ölüp dirildiğini iddia eden şamanla evleniyor

Norveç Prensesi, ölüp dirildiğini iddia eden şamanla evleniyor
Yayınlanma:
A+ A-
Norveç Prensesi, ölüp dirildiği iddialarıyla gündeme gelen şaman nişanlısı Durek Verrett ile gelecek yaz evleneceğini açıkladı. İkilinin 'meleklerle iletişime geçme okulu' da dahil olmak üzere pek çok ticari 'girişimi' bulunuyor.

Artı Gerçek - Norveç Prensesi Martha Louise, kendini 'Altıncı nesil şaman' olarak tanımlayan ABD'li nişanlısı Durek Verrett ile gelecek yaz evleneceği açıkladı. Kral 5. Harald çifti tebrik ederek, Verrett'i ailesine kabul etmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Kral ve kraliçe, dün yaptıkları açıklamada, "Martha ve Durek'e her şeyin en iyisini diliyoruz" ifadesini kullandı. Düğün, Unesco Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bir fiyordun kıyısındaki Norveç kasabası Geiranger'de gerçekleştirilecek. Ölüp dirildiğini iddia eden 'Hollywood gurusu', ABD'deki 11 Eylül saldırılarını iki yıl öncesinden tahmin ettiğini öne sürüyor. Prenses Martha Louise, ise insanlara 'meleklerle temasa geçmeyi' öğretmek amacıyla kurduğu okul ve diğer pek çok girişimi nedeniyle yıllardır Norveç kamuoyunda tartışılan bir figür.

'KANSER BİR TERCİH, COVID-19 MADALYONLA TEDAVİ EDİLEBİLİR'

Bilim dışı 'tıbbi' uygulamaları teşvik etmesiyle tanınan Verrett'in müstakbel eşi Prenses Louise, geçen yıl nişanlısıyla ortak kurduğu alternatif tıp firmasına odaklanmak üzere kraliyet görevlerinden feragat etti. Verrett, "kanserin bir tercih olduğunu" öne sürüyor ve Covid-19'u önlediğini iddia ettiği madalyonları internet üzerinden satıyor.

PRENSES ELEŞTİRİLER ÜZERİNE 'HİMAYE ROLÜNDEN' FERAGAT ETMİŞTİ

51 yaşındaki prenses, kraliyet unvanını maddi çıkar sağlamakla suçlanmış ve geçen yıl kasım ayında yapılan bir saray açıklamasında, "ticari faaliyetleri ile Norveç Hanedanı arasında daha net bir ayrım yapmak" amacıyla "himaye rolünden" feragat ettiği belirtilmişti. Açıklamada, Kral Harald'ın prensesin unvanını korumasına karar verdiği, ancak bu unvanı ticari girişimlerinde kullanmamasına hükmettiği belirtilmişti. Kral Herald'ın en büyük çocuğu olan Prenses daha önce yazar Ari Behn ile evliydi. İkili 2017 yılında boşanmış ve depresyona giren Behn 2019'da intihar etmişti. (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar