ATV'den 2 dizisi hakkında peş peşe final kararları. Bakın hangi diziler ekrana veda ediyor

ATV'den 2 dizisi hakkında peş peşe final kararları. Bakın hangi diziler ekrana veda ediyor
ATV'de yayımlanan 2 dizi için final kararı verildi. 2 dizi ekrana veda ediyor

ATV kanalı, sevilen iki dizisinin final kararını peş peşe duyurdu. Uzun süredir ekranda olan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan bu dizilerin final kararları, izleyiciler tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı.

Haber7'de yer alan habere göre; ATV'nin 2 dizisinin birden ekran ömrü tükeniyor. Hangi dizilerin yayından kaldırılacağı bilgisi izleyenlerle paylaşıldı. Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen Ateş Kuşları projesinin yayın hayatı sona erecek.

Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği ve iki sezondur ATV ekranlarında varlık gösteren Ateş Kuşları yapımının final tarihi belli oldu. Başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik'in üstlendiği Ateş Kuşları 10 Mayıs tarihinde ekranlara veda edecek.

idfyi-1714112324-5237.jpg

Öte yandan Yıldız Tunç'un senaryosunu kaleme aldığı Tims&B Productions imzalı Aldatmak dizisinin de ekran serüveni noktalanacak. Murat Saraçoğlu'nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu Aldatmak projesinin de final tarihi netlik kazandı. Başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun üstlendiği Aldatmak 30 Mayıs tarihinde bitecek.

y24rn-1714112392-9109.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar