Bir süredir Darülaceze'de tedavi altındaydı: Zerrin Özer'den hayranlarını üzen haber

Bir süredir Darülaceze'de tedavi altındaydı: Zerrin Özer'den hayranlarını üzen haber
Darülaceze'de tedavi altında olan ünlü şarkıcı Zerrin Özer'in sağlık durumu merak edilirken bir iddia basında gündem oldu. Zerrin Özer'in sağlık durumu hayranları tarafından çok merak ediliyor

Türk Pop Müziği'nin güçlü seslerinden biri olan Zerrin Özer, geçtiğimiz günlerde Darülaceze'de tedavi altına alındı. Omurilik ameliyatı sonrası yaşadığı sağlık sorunları ve artan kaygı bozukluğu nedeniyle tedavi sürecine ihtiyaç duyan ünlü şarkıcının durumu, hayranları tarafından merak ediliyor.

Magazin gazetecisi Seyhan Erdağ, geçtiğimiz günlerde Darülaceze’deki fiziksel tedavi ve rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başlayan Türk Pop Müziği'nin güçlü seslerinden Zerrin Özer'in sağlık durumuna ulaştı.

BACAKLARINDA YARALAR ÇIKTI


İddiaya göre; Zerrin Özer, gün boyunca odasına kapanıp kimseyle görüşmek istemiyor. Ünlü sanatçının bacaklarındaki sorunun ise sadece ağrı olmadığı, bacak ve ayaklarında şekere bağlı yaralar çıktığı belirtildi.

Bu haberi duyan Işın Karaca sosyal medya hesabından "Çok iyi olmanı diliyorum" dedi.

AKP'Lİ BAKAN ZİYARET ETMİŞTİ


Geçtiğimiz gün Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Özer’in ziyaret etmişti. Özer’in sağlık durumuna ilişkin yetkililerden bilgi de alan Göktaş, kronik rahatsızlığı bulunan ve yürümede güçlük çeken şarkıcıya doktorlar nezaretinde devam eden tedavi sürecinde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

ZERRİN ÖZER'İN AÇIKLAMASI

Öte yandan Zerrin Özer ise iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı ve şunları söyledi;

aw088582-01.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar