Garanti BBVA'dan emeklilere mayıs'a özel promosyon. Yeni kampanya için rakamlar duyuruldu

Garanti BBVA'dan emeklilere mayıs'a özel promosyon. Yeni kampanya için rakamlar duyuruldu
Garanti BBVA emeklilere özel yeni promosyonunu duyurdu. Mayıs ayında ödenecek rakamlar belli oldu

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere müjde. Garanti BBVA emekli maaşını taşıyan emeklilere Mayıs'a özel bir promosyon kampanyası başlattı.

SGK tarafından başlatılan promosyon ödemeleri tüm hızıyla sürüyor. SGK ile anlaşmalı olan özel bankalar promosyon ücretlerini Ocak zammının ardından katladılar.

Mayıs ayına özel olarak, emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan tüm emeklilere müjde niteliğinde bir promosyon kampanyası başladı. Garanti BBVA ayrıcalıklarıyla emekli maaşını taşıyan herkes, birbirinden cazip avantajlarla karşılaşacak.

Garanti BBVA'nın internet sitesinde emeklilere ödenecek promosyon ücretinin detayları da belli oldu. İşte Garanti BBVA tarafından yapılan o açıklama.

Garanti BBVA’da emekli maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emeklilerimize 6.250 TL, 10.000 – 15.000 TL arasında olan emeklilerimize 10.000 TL, 15.000 – 20.000 TL arasında olan emeklilerimize 12.500TL ve 20.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 15.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 01 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir.

Emeklilik promosyonu ödemesinin müşteri hesabına aktarılması ile taahhüt süresi başlar.
Emeklilere promosyon ödemeleri SGK tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir.
Birden fazla emekli maaşı ödemesi alan müşterilerimiz emekli promosyon talebinde bulunduğunda emekli maaşlarının toplamı dikkate alınır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.
Emekli promosyon ödemeniz Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalamanızın ardından Garanti BBVA’ya ilk maaşınızın yatmasına istinaden ilk 3 iş günü içinde yapılır. Promosyon ödemesine konu olan maaş için taahhüt süresi içinde banka değişikliği yapılamaz.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar