Kanal D ekranlarının fenomen dizisinden kötü haber. Dizinin final tarihi yaklaştı

Kanal D ekranlarının fenomen dizisinden kötü haber. Dizinin final tarihi yaklaştı
Kanal D ekranlarında yayımlanan fenomen diziden kötü haber. Sevilen diziden final haberi. Üç Kız Kardeş dizisi final yapıyor. Dizi 3 sezondur ekrandaydı

Kanal D ekranlarında yayımlanan diziden final haberi geldi. Kanal D ekranlarında uzun bir süredir büyük ilgiyle takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi, final yapma kararı aldı. Dizinin hayranları için üzücü bir haber olan bu gelişme, yapımcı şirket tarafından duyuruldu. Üç sezon boyunca izleyicilerle buluşan dizi, sevilen karakterleri ve etkileyici hikayesiyle geniş bir hayran kitlesi edinmişti.

ÜÇ KIZ KARDEŞ FİNAL TARİHİ

İclal Aydın'ın satış rekorları kıran romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinden kötü haber geldi. Başrollerinde Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Veda Yurtsever, Tayfur Eraslan, Benian Dönmez ve Ayça İnci'nin yer aldığı dizi final yapıyor.

uc-kiz-kardes-dizisi-final-yapiyor-17207574-7751-m.png

uc-kiz-kardes-dizisi-final-yapiyor-17207574-7751-m.png

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, İnci ve Ali Gündoğdu'nun Süreç Film şirketinin imza attığı dizi Salı gününden cumartesine alınmıştı. Ayvalık'ta çekilen dizi 84. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. Öte yandan dizinin nasıl bir final yapacağı ise henüz bilinmiyor.

İNCİ TANELERİ DİZİSİ DEVAM EDECEK

Kanal D ekranlarında yayımlanan İnci Taneleri dizisi ise gelecek sezonda ekranda kalacak. Dizinin yeni bölümleri Eylül ayında ekranda olacak. Haziran'da sezon finali yapacak olan dizinin yeni bölüm çekimleri ise Ağustos ayında başlayacak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar