NOW TV kararını duyurdu. İddialı diziye apar topar final kararı

NOW TV kararını duyurdu. İddialı diziye apar topar final kararı
NOW TV ekranlarında yayımlanan "Şahane Hayatım" için final kararı alındı. Dizi, Show TV ekranlarında yayımlanan Sandık Kokusu dizisiyle yarışamadı

Televizyon dünyasının sevilen dizilerinden biri olan "Şahane Hayatım", final kararı aldı. NOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi, Show TV'de yayımlanan Sandık Kokusu dizisiyle rekabet edemeyerek final yapma kararı aldı. Dizinin final kararı alması, izleyiciler arasında büyük bir şaşkınlık yarattı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ay Yapım’ın Çarşamba akşamları NOW’da seyirciyle buluşan dizisi Şahane Hayatım’ın yeni sezona taşınıp taşınmayacağı merak konusuydu.

sahane-hayatim-25-2-1-850x567.jpg

“Şahane Hayatım” eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla sezonun öne çıkan dizileri arasında yer alıyordu. Çağrı Bayrak’ın yönettiği dizinin reytinglerinin ikinci sezon onayı almaya yetmediği ortaya çıktı. Dün akşam 25. bölümü yayınlanan dizi için final kararı alındı. Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Serkan Keskin ve Nesrin Cavadzade gibi ünlü isimleri buluşturan “Şahane Hayatım”ın yeni bir değişiklik olmazsa 30. Bölümde ekrana veda etmesi planlanıyor.

1705426597-s-ahane-hayat-m2.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar