Nurgül Yeşilçay'dan yıllar sonra Asmalı Konak dizisiyle ilgili şaşırtan itiraf! Gerçeği açıkladı

Nurgül Yeşilçay'dan yıllar sonra Asmalı Konak dizisiyle ilgili şaşırtan itiraf! Gerçeği açıkladı
Nurgül Yeşilçay, Asmalı konak dizisinden aldığı parayla ilgili açıklamalarda bulundu. ATV'de yayımlanan dizi için ünlü oyuncu ne dedi?

Asmalı Konak adlı TV dizisi Türkiye tarihinin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Bazı haber sitelerinde Nurgül Yeşilçay'ın Asmalı Konak dizisinden az aldığına dair haberler yayımlanmıştı. İddialar doğru çıkmadı

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Berfu Yenenler’in YouTube’da yayınlanan ‘Talk Show Perileri’ programına konuk oldu.

Yeşilçay, bir yapımcının kendisine 2002-2003 yıllarında ‘Bahar’ karakterini canlandırdığı ‘Asmalı Konak’tan aldığı ücretin 10 katını önerdiğini ve senaryoya bakmadan teklifi kabul ettiğini söyledi.

-001.jpg

Yeşilçay, “Asmalı Konak bittikten sonra bana bir para verdiler… Adam ’10 katı para veriyorum’ dedi. Olabilir mi böyle bir şey? Hiç senaryoya falan bakmadım tabii” ifadelerini kullandı. Yeşilçay, o dizinin rol aldığı ‘Melekler Adası’ olduğunu söyledi.

y1qxulcufbmmllza-636427224369228452.jpg

Beş yıldır birlikte olduğu yönetmen Necati Kocabay hakkında da konuşan Yeşilçay, "Necati ponçik biri. Pamuk pamuk. Sakin, göründüğü gibi. Necati ile kavga edemiyorum. Necati kavga etmez. Evde genelde ben kendi kendime kavga ederim. Kimse o sırada benimle muhatap olmaz" dedi.

Yararlanılan Kaynaklar: Birgun.net, Youtube.com

Kaynak: Haber Merkezi - Artigercek.com

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar