Arkadaşının başına taşla vurarak öldüren zanlı tutuklandı

Arkadaşının başına taşla vurarak öldüren zanlı tutuklandı
Elazığ'da arkadaş olan Deniz Erkişi ile Yunus Taş arasında tartışma çıktı. Kısa sürede tartışma kavgaya dönerek 27 yaşındaki Deniz Erkişi, parke taşıyla arkadaşının başına vurarak öldüren zanlı tutuklandı.

Artı Gerçek - Elazığ'nın Yıldız Bağları Mahallesi, Pancarlı Sokak'ta 8 Temmuz gecesi, Deniz Erkişi ile Yunuş Taş arasında bilinmeyen bir sebepten tartışma çıktı. İkilinin arasındaki tartışma daha sonrasından kavgaya dönüşerek Deniz Erkişi, parke taşıyla arkadaşının başına vurdu. Yunus Taş, aldığı darbe sonucu yere yığıldı.

Olay sonrası ihbar üzerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde Taş'ın hayatını kaybettiği tespit edildi.

yunus-tas.png

'KASTEN ÖLDÜRME' SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Yunus Taş'ın bedeni, otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Yunus Taş'ın cenazesi işlemlerin ardından yakınlarına teslim edilerek, Asri Mezarlık'ta toprağa verildi. Deniz Erkişi ise polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemede 'Kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar