Silahlı motosikletli saldırganlar kafe ve güzellik salonunu hedef aldı, bir kişi öldürüldü

Silahlı motosikletli saldırganlar kafe ve güzellik salonunu hedef aldı, bir kişi öldürüldü
İstanbul Başakşehir’de motosikletli iki kişi, bir güzellik merkezine silahla ateş açtı. Başakşehir'de motosikletli bir başka saldırı ise bu kez kafeye düzenlendi. Saldırıda bir kişi öldü.

Artı Gerçek - İstanbul'un Başakşehir ilçesinde, arkadaşının kullandığı motosikletle bir kafeye gelen kişi, içeride oturan Abdurrahman P.'ye ateş açtı. Saldırgan tekrar arkadaşının kullandığı motosikletle kaçtı.

Vücuduna iki kurşun isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Abdurrahman P, kaldırıldığı hastanede öldü. Saldırganlar ise kayıplara karıştı.

GÜZELLİK MERKEZİ KURŞUNLANDI

Başakşehir'de benzer bir saldırı, Doğa Parkı'nda bulunan güzellik merkezine yönelik gerçekleştirildi. Yine motosikletle gelen iki kişi, işyerine silahla ateş açtı.

Camına 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde hasar oluştu. Emniyet ekipleri olay yerinde inceleme yaptı, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Firma sahibi Banu Parlak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, iş yerine saat 02.00 ve 05.00 olmak üzere iki ayrı silahlı saldırı düzenlendiğini belirterek, olaya ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini paylaştı.

Parlak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada fenomen ve şarkıcı Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ı sorumlu tutarak, "Günlerdir konuşulan bir durum var. Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın tetikçi tutuğu iddiası. Bunlar iddia değil. Ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlağı vurmam için beni tutular diyen bir genç var ortada. Sana ekmek yedirmeyeceğim diyorsun gece iş yerime sıkılıyor. Bir gece 02.00’de sıkılıyor bir de 05.00’da. 6 el ateş ediliyor. Camlarım tuzla buz. İki tane kasklı genç bunu yapan. Elbet bulunacak. Delikanlılık mı kadına sıktırmak. Yerimiz belli yurdumuz belli. Mafyacılık oynamazsınız. Burası muz Cumhuriyetimi burası. Sokaklar altın tozu ile kahve içmeye benzemez. Bütün gerekli başvurular yapıldı. Bütün gerekli şikayetler yapıldı. Bütün delillerimizle birlikte. Allah’ın izniyle Organize Şube işe el atacak göreceğiz. Kendim için şüphe etmiyorum ama çocuğum için 4 tane daha koruma tutum. Hiç birinize acımayacağım. Mafyacılık oynakla olmaz bu iş” ifadelerini kullandı.

Öne Çıkanlar