Buket Aydın'ın açtığı güzellik merkezi gündem oldu

Buket Aydın'ın açtığı güzellik merkezi gündem oldu
Yayınlanma:
A+ A-
Haber spikeri Buket Aydın güzellik merkezi açtığını duyurdu. Aydın'ın Üsküdar'da açtığı güzellik merkezi, sosyal medyada gündem oldu.

Artı Gerçek - Sunucu Buket Aydın, İstanbul Üsküdar’da ‘Buket Aydın Beauty’ adlı bir güzellik merkezi açtığını ve cilt - vücut bakımı hizmeti vereceğini duyurdu.

Haberi sosyal medya üzerinden duyuran Aydın, "Sağlığınıza zarar vermeyen ve en son teknolojiyi kullanarak etkili sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken, güzelliğinize yapacağımız her küçük dokunuşun, sadece dış görünüşünüzü değil, aynı zamanda içsel özgüveninizi ve kendinize duyduğunuz sevgiyi artıracağını inanıyoruz. Her müşteriye özel bir yaklaşım benimseyerek, güzellik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Size daha iyi hissettiren her şey için buradayız." ifadelerini kullandı.

Dilan ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından fenomenlerin kara para aklamak için güzellik merkezi açtıkları iddiaları gündeme gelmişti. Aydın'ın bu tartışmaların yoğun olarka yapıldığı bir dönemde güzellik merkezi açması sosyal medya kullanıcıları tarafından gündem edildiç (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar