CHP ve İYİ Parti heyeti selin yaşandığı Antalya'ya gidiyor

CHP ve İYİ Parti heyeti selin yaşandığı Antalya'ya gidiyor
Yayınlanma:
A+ A-
CHP heyeti, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinlemek için selin vurduğu Antalya'ya gidiyor. İYİ Parti heyeti de "İYİ Parti olarak vatandaşlarımızın her anlamda yanındayız" diyerek Antalya'ya gideceklerini açıkladı.

Artı Gerçek - CHP ve İYİ Parti'den oluşan heyet, kuvvetli yağış nedeniyle derelerin taşması sonucu çok sayıda ev ve iş yerini su basmasının ardından vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinlemek için Antalya'ya gidiyor.

CHP'den yapılan açıklamaya göre Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla, Genel Başkan yardımcıları ve milletvekillerinden oluşan parti heyeti, selin yaşandığı Antalya'ya gidiyor.

Heyette, Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Ali Öztunç ile Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ve CHP Antalya milletvekilleri yer alıyor.

Heyet, sel bölgelerinde detaylı incelemelerde bulunacak, vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini dinleyerek yerel yönetimlerle koordinasyonu sağlayacak.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu da Antalya’da yaşanan sel felaketi nedeniyle İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Ünzile Yüksel, Ayfer Yılmaz ve Burak Akburak’tan oluşan heyetin afet bölgesine gideceğini duyurdu. Zorlu, “İYİ Parti olarak vatandaşlarımızın her anlamda yanındayız… Antalya’mıza geçmiş olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar