Haluk Levent, Oktay Kaynarca ve Kıvanç Tatlıtuğ deprem ihtiyaçları için firmalarla görüşecek

Haluk Levent, Oktay Kaynarca ve Kıvanç Tatlıtuğ deprem ihtiyaçları için firmalarla görüşecek
Yayınlanma:
A+ A-
Maraş merkezli depremin hemen ardından bölgeye giden AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, acil ihtiyaçların giderilmesi için firmalarla görüşecek. Levent "Bir dizi firmayla pazarlık yaparken yanımda Kıvanç Tatlıtuğ , Oktay Kaynarca gibi dostlar olacak" dedi.

Artı Gerçek - Maraş merkezli 7,7 ve 7,6'lık depremin ardından 10 ilde binlerce bina yıkıldı ve ağır hasar aldı. Can kaybı günden güne artarken, hayatta kalanlar ise soğuk hava, barınma, gıda ve ısınma başta olmak üzere türlü problemlere karşı mücadele ediyor.

Yardım kampanyası başlatan AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, deprem bölgesinde başta barınmak için konteyner olmak bir dizi ihtiyacı gidermek için Hatay'dan İstanbul'a döndü. Sanatçı, toplanan yardım paralarıyla acil ihtiyaçları gidermek üzere firmalarla görüşecek.

Kendisine diğer sanatçı dostlarının da eşlik edeceğini belirten Levent, sosyal medya hesabından şu bilgiyi verdi:

"Bölgenin acil ihtiyaçları için İstanbul’a geldim. Çadırdan jeneratöre, güneş enerjisi şirketlerinden yemek şirketlerine kadar bir dizi firmayla pazarlık yaparken yanımda sıkı pazarlık yapacak Kıvanç Tatlıtuğ, Oktay Kaynarca gibi dostlar olacak. Her yerle görüşeceğiz."

HATAY'DA HALEN İLETİŞİM SORUNU GİDERİLEMEDİ

Öte yandan, Hatay'da bıraktığı ekibiyle bugün 2 saat içinde 3 kez zar zor görüşebildiğini belirten Levent "Telefon operatörleri ! Ne diyeceğimi bilmiyorum artık!" diyerek tepkisini dile getirdi.

'BÖLGEYE KİMSE GÖNÜLLÜ GELMESİN'

Haluk Levent, deprem bölgesine gönüllü olarak gelmeye çalışanlara da bir çağrıda bulundu: "Bölgeye kimse gönüllü olarak gelmesin Gerçekten çok kişi var. İnanın yarardan çok zarar olabiliyor. Profesyonel ekip , araç , gereç vesaire gelebilir ama kalbi güzel gönüllü çalışmak isteyenler için gün bugün değil! Yarınlarda başlanacak çalışmalar daha önemli! Lütfen gelmeyin." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar