Erdoğan'ın danışmanı Mehmet Uçum, Ali Koç’u hedef aldı: Bunu Fenerbahçe camiası asla unutmayacak

Erdoğan'ın danışmanı Mehmet Uçum, Ali Koç’u hedef aldı: Bunu Fenerbahçe camiası asla unutmayacak
Erdoğan'ın danışmanı Uçum, Fenerbahçe'nin ligi ikinci sırada bitirmesi sonrası Ali Koç'a tepki gösterdi: "Son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da Fenerbahçe camiası unutmayacak."

Artı Gerçek - Süper Lig’in son haftasında oynanan maçların sonucunda Galatasaray şampiyon oldu, Fenerbahçe de ligi ikinci sırada bitirdi. Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Mehmet Uçum da, Fenerbahçe başkanı Ali Koç’u hedef alan bir paylaşımda bulundu.

Mehmet Uçum, “Birkaç doğruyu hiç bir zaman bir arada yapamayan Ali Koç yönetimi altı yıllık pratiğinde tek yaptığı doğru olan bu sezonki kadro tertibini de ne idari ne de teknik yönetimiyle birleştirebildi. Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak” dedi.

Uçum, Ali Koç’un yeniden başkan adayı olacağına da tepki gösterdi ve “Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe’nin önünde tutan, bu kadar Fenerbahçe’yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir” ifadelerini kullandı.

'FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLMASIN DİYE BAŞKAN OLMAK İSTİYORUM DEMEKTİR'

Mehmet Uçum’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Bu sezon da bitti, son on yıl yine hüsran.

Bir kaç doğruyu hiç bir zaman bir arada yapamayan Ali Koç yönetimi altı yıllık pratiğinde tek yaptığı doğru olan bu sezonki kadro tertibini de ne idari ne de teknik yönetimiyle birleştirebildi.

“Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar” diyen birinin yeniden başkan olmak istiyorum demesinin manası nedir:

Her halde Fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum demektir, başka bir anlamı olabilir mi bunun.

'FENERBAHÇE’NİN YÜKSELİŞİ ÖNÜMÜZDEKİ GENEL KURULDAN İTİBAREN BAŞLAYACAK'

Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe’nin önünde tutan, bu kadar Fenerbahçe’yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir.

Yazıklar olsun bu yönetime, büyük Fenerbahçe camiası bu seviyesizliği parçalayıp çıkar, bundan her hakiki Fenerbahçeli emindir.

Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak.

Fenerbahçe’nin yükselişi önümüzdeki genel kuruldan itibaren başlayacak.” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar