Fenomen Ayşenur Parlak 37 yaşında vefat etti

Fenomen Ayşenur Parlak 37 yaşında vefat etti
Yayınlanma:
A+ A-
Sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, kanser hastalığı nedeniyle vefat etti. Parlak, yaşamının son 15 yılında üç kez kanseri atlatmıştı.

Artı Gerçek - Sosyal medyada 500 bin takipçisi bulunan fenomen Ayşenur Parlak 37 yaşında vefat etti.

1986 doğumlu Ayşenur Parlak ilk kez 12 yaşındayken kemik kanserine yakalandı. Uzun bir tedavi sürecinin ardından kemik kanserini yendi ancak 27 yaşında meme kanseri oldu. Yılmayıp tedavisine devam eden ve meme kanserini de atlatan Parlak, '10 Amazon Yüksek Doz Yaşam' başlıklı bir de kitap yazdı. Evlendi, bir kızı oldu. Henüz lohusalıktan çıkmadan 30 yaşındayken bu kez üçüncü evre lenfoma olduğunu öğrendi. Ağustos ayında kolon kanseri olan Ayşenur Parlak'ın karaciğerinde de tümör tespit edildi. Bir süredir yoğun bakımda tutulan Ayşenur Parlak bugün vefat etti.

'KEŞKE BEN ÖNCE GİTSEYDİM'

Ayşenur Parlak'ın vefat haberini eşi, şu açıklamayla duyurdu:

"Hüküm Allah'ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar